Stal Warsztat Sp. z o.o. to rodzinna firma, która powstała na bazie Zakładu Usługowego o blisko piętnastoletniej tradycji. Dziś jako prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, dzięki ciągłym inwestycjom w nowoczesny park maszynowy, cieszy się stabilną pozycją na rynku obróbki metali.

Firma prowadzi działalność produkcyjno-usługową w zakresie obróbki metali, tj. obróbki skrawaniem, obróbki plastycznej blach, termicznego wypalania blach do 200mm grubości, obróbek ślusarskich i spawalniczych.

Naszymi produktami są między innymi obudowy stalowe stacji gazowych i energetycznych, obudowy agregatów prądotwórczych, elementy połączeń kołnierzowych i części urządzeń dla gazownictwa i innych dziedzin przemysłu.

Od kilku lat dynamicznie rozwija się także dział obróbki skrawaniem wyposażony w nowoczesne obrabiarki CNC typu tokarki i centra obróbcze. Te inwestycje pozwoliły na zwiększenie wydajności produkcji i świadczenie usług na najwyższym poziomie jakości, oraz co za tym idzie zdobywanie nowych klientów z rynku.

W 2008 roku firma wdrożyła System Zapewniania Jakości wg ISO 9001 i uzyskała stosowny certyfikat o produktach wykonywanych wg Dyrektywy Ciśnieniowej 97/23/WE.

Aby w pełni odpowiedzieć na potrzeby naszych odbiorców posiadamy własne biuro technologiczno-konstrukcyjne wyposażone w nowoczesne programy CAD/CAM pozwalające na profesjonalne przygotowanie potrzebnej dokumentacji produkcyjnej oraz tworzenie programów wykorzystywanych na maszynach numerycznych.